Interneto projektų kūrimas

24v7.lt yra studija atstovaujanti OSEW Commerce SARL prancūzų kompanija, kuri specializuojasi kuriant, optimizuojant ir skatinant įvairaus sudėtingumo aukštos kokybės nebrangius interneto projektus.
Bendrovės veiklos sritis neapsiriboja geografinė padėtimi, ji veikia ne tik Prancūzijoje. OSEW turi atstovybes Vokietijoje, Italijoje, Kipre ir Rusijoje.
2015 m. įsikūrė atstovybė Lietuvoje, Klaipėdos mieste. Tai patvirtina, kad sėkmingas verslas kartu su šiuolaikinėmis technologijomis gali dirbti su klientais iš viso pasaulio ne svarbu kokioje vietoje jis įsikūręs.
Modernaus verslo plėtra šiandien neįsivaizduojama be interneto vartotojų auditorijos įtraukimo.

Mūsų tikslas iš pat pradžių tikslingai pozicionuoti busimą produktą – tinklapį. Nepaisant to, kad užduotis atrodo lengva, šiame etape padarytos klaidos gali sužlugdyti tolimesnę veiklą.
Įvertinus Jūsų tikslinę auditoriją, mes galime pasiūlyti sprendimus kurie įgyvendinami pas mus per trumpą laiką ir už saikingą biudžetą.

Mūsų pranašumai

Nemažai užsakovų, besikreipiančių pas mus, yra susidūrę su pateiktų užduočių neišsprendžiamumu dirbant su laisvai samdomais programuotojais, arba jaunomis interneto projektų studijomis. Akivaizdu, kad tokiu atveju, darbų terminai užsitęsdavo arba net visiškai nutrūkdavo. Mes turime galimybę specifinių užduočių atlikimui talkinti pastoviai su mumis tarpininkaujančius aukštos kvalifikacijos partnerius, kurių tarpe ne tik techninės srities specialistai, bet ir marketingo, sisteminės analizės, pardavimo rinkos analizės atstovai.
Jei Jūsų projektas reikalauja laipsniško sisteminio įgyvendinimo, mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą.
Bendradarbiaujant į visus Jūsų klausimus atsakys paskirtas projekto vadybininkas, kuris skirsto uždavinius atsakingiems darbuotojams. Jums nereikės susisiekti su skirtingais žmonėmis, kad patikslinti kokiame etape yra darbų atlikimas.
Mes įsitikinę, kad tinklapio kūrimo darbų pabaigoje užsakovas gali norėti keisti tinklapio turinį, daryti pakeitimus, pildyti produktus e.parduotuvese, ir visą tai sugebėti padaryti be programuotojų pagalbos. Tam tikslui, mes vykdome konsultacijas kaip dirbti su įdiegtomis sistemomis CMS (Content Management System) – turinio valdymo sistemos.
Intuityvus interfeiso supratimas, galimybė nebepildyti html-kodų duomenų, įdiegti foto ir video medžiagos įkėlimo mechanizmai – visa tai reikšmingai palengvina tinklapio administravimą, todėl mūsų užsakovai vykdo tai savarankiškai.
Griežtai laikomės projekto pristatymo terminų. Studijos komandoje dirbančių narių skaičius leidžia, esant reikalui, pakeisti viena specialistą kitu. Išimtinais atvejais mes dirbame ir laisvalaikiu ir švenčių dienomis.

Mūsų kvalifikacijos, žinių lygis

web dizainas 90
HTML / CSS 95
grafinis dizainas, paruošimas spaudai 100
SEO optimizavimas 85

Mes nedarom brangiai – mes darom kokybiškai!

Netaupykite ten kur galite uždirbti! Pasitikėkite profesionalais!

Pasinaudojus mūsų web – studijos paslaugomis, Jus turėsite kokybiškai išpildytus tinklapius, kurie atitinka paskutiniams paieškos sistemų reikalavimams. Tinklapio kūrimas – tai tik puse darbo, didžiąją darbo dalį sudaro tinklapio populiarinimas paieškos sistemose. Tai Jūsų tinklapio atsiradimas pirmose vietose pagal potencialių vartotojų užklausas.
Mūsų kvalifikuoti specialistai turi didelę tinklapių iškėlimo patirtį Europos ir Rusijos rinkose. Mes nedarome freelanseriams būdingų klaidų, nes po klaidingos neprofesionalios optimizacijos tinklapis dažniausiai blokuojamas paieškos sistemomis už SEO taisyklių pažeidimą. Tai kas buvo tinkama prieš metus šiandien gali net pakenkti.
OSEW Commerce grupė pradeda savo istoriją nuo 1998 metų. 2009 metais grupėje įsikūrė asmeninė web – studija, vystanti interneto projektus Prancūzijoje. Palaipsniui studija plėtė savo veiklą ir pradėjo projektus tarptautinėje rinkoje. 2015 metais buvo atidarytas skyrius Lietuvoje.
Mūsų studijos personalą sudaro programuotojai, web dizaineriai, paruošimo spaudai specialistai, tinklapių optimizavimo SEO specialistai. Visi jie pasiruošę atlikti Jūsų pateiktas užduotis. Prancūzijoje esantis skyrius konsultuoja pardavimo rinkos analizės ir marketingo klausimais, planuojant veiklą Europoje.
Studijos skyrius randasi Klaipėdoje, bet tai ne trukdo mums dirbti su užsakovais visoje Lietuvoje, o kartu Latvijoje ir Estijoje.
Mes galime bendrauti lietuvių, rusų, anglų ir prancūzų kalbomis.
Veikla Lietuvos teritorijoje vykdo IĮ Europos prekybos tinklas.
Įmonės kodas: 303191154.

Adaptyvus dizainas

Sparčiai auga vartotojų skaičius, prisijungiančių prie tinklapio naudojant mobilius telefonus ir planšetes.

Atvaizdavimas mobiliosiose įrenginiuose

Mūsų tinklapiai automatiškai atpažįsta vartotojų mobiliuosius įrenginius, planšetes.

Pasikrovimo greitis

Paieškos sistemų reikalavimai neiškelia lėtai besikraunančių tinklapių

Tinklapio iškėlimas paieškos sistemose priklauso nuo jo užsikrovimo greičio

Mes skiriame ypatingą dėmesį kiekvieno tinklapio puslapio krovimosi greičiui.

Patogūs CMS

CMS – Content Management system – patogi ir suprantama tinklapio turinio valdymo sistema.

Jus patys galite administruoti tinklapi

Jums nereikia pačiam būti programuotoju, kad atnaujinti tinklapio turinį. Dabar viskas paprasta!

Mokėjimų paslauga

Jus galite priimti vartotojų apmokėjimus nuotoliniu būdu jau pirmąją dieną.

Įdiegtos mokėjimo sistemos

Mes pritaikome jau turimus modulius, kuriuose instaliuotos mokėjimo sistemos banko kortelėmis PayPal ir Moneybookers paslaugomis