Kokios paieškos sistemos naudojamos Europoje?

Google
Yahoo
MSN
Yandex

Kokiai paieškos sistemai Jus skirsite daugiau laiko?

Marketingo auksinė taisyklė: 80 / 20.
Mūsų studija siūlo 92 / 8. Tai gi, žemiau pateikiama informacija yra susijusi tik su tinklapio populiarumo skatinimu Google paieškos sistemoje.
Tinklapio populiarumo skatinimas bet kurioje Europos šalyje gali būti sėkmingas tik tuo atveju, jei jam parinktas tos šalies domenas. Idėja, skatinti site.lt tinklapį Prancūzijoje, iš karto pasmerkta Google paieškos sistemoje.

Mes, ne karta, gaudavome užsakymus padėti išpopuliarinti Europos šalyse tinklapį, kurio domeno vardas yra we-are-the-best.ru arba best-site-in-the-world.lt. ir tokiu atveju mes tikrai nieko negalime padaryti.

Paiškos sistemos Google ypatumai

Visame pasaulyje absoliuti dauguma vartotojų yra linkusi pasitikėti Google paieškos sistema. Nepaisant to, atskiros šalys turi išimtis – Rusija naudoja Yandex, Kinija naudoja Badoo, Čekijos Respublika turi Seznam.
Mūsų klientus didžiąja dalimi domina būtent Europa – Prancūzija, Suomija, Švedija, Norvegija, Vokietija ir kitos – todėl, savo tinklapius mes iš anksto optimizuojame pagal valstybinius paieškos sistemų reikalavimus – Google.de, Google.se, Google.fr, Google.it. Google yra sukūręs nuostabų servisą „Google web meistrams“, kuris leidžia, nepažeidžiant reikalavimų, taisyklingai skatinti tinklapių populiarumą. Jus galite gauti daugybė informacijos, kuri padės pagerinti vartotojiškas tinklapio savybes, taip atvėrus kelią į daugelio trokštamą Google TOP-3.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį, skatinant tinklapio populiarumą? Kas aktualu?

Diagramoje mes pateikiame, kaip kai kurie veiksniai veikia sėkmingą tinklapio skatinimą.
Skaičių rodiklis pažymi svarbą, kurį vertinama Google paieškos sistema, rikiuojant Jūsų resursą paieškoje.
Svarbu pažymėti, kad paieškos sistemų reikalavimai pastoviai keičiasi, ir įveda naujus algoritmus, leidžiančius Google siūlyti vartotojams efektyviausios informacijos pateikimą, ir atmesti tinklapius, naudojančius, taip vadinama „pilką“ iškėlimo schemą. Mūsų specialistai pastoviai seka besikeičiančius Google paieškos reikalavimus ir visi SEO veiksmai vykdomi atitinkamai nustatytoms sistemos taisyklėms.
Unikalus turinys 100
Kokybiškas atvaizdavimas mobiliose įrenginiuose 80
Puslapio pasikrovimo greitis 60
Taisyklinga tinklapio puslapių struktūra 50
Tikros išorinės nuorodos 40
Vidinių nuorodų nustatymai 30
Kita 20

Tinklapio populiarumo Europoje skatinimas – Prancūzija, Italija, Suomija, Rusija, Baltarusija

Mūsų studija 24v7.lt siūlo SEO-optimizacijos paslaugas Jūsų tinklapiui Prancūzijoje, Italijoje, Suomijoje, Rusijoje ir kitose Europos šalyse.
Įgyta studijos darbuotojų patirtis padės pagerinti Jūsų tinklapio pozicijas Google paieškos sistemoje ir pritraukti naujus vartotojus. Užsakant tinklapį arba interneto parduotuvę mūsų web studijoje į tinklapį jau pradiniame etape integruoti visi įrankiai, kurie leidžia nepatyrusiam specialistui lengvai vykdyti SEO-optimizaciją.
Mes siūlome skirtingo pobūdžio darbų planus, vykdant informacinių tinklapių bei interneto parduotuvių populiarumo skatinimą.
Jus galite pasirinkti bet kurį, optimaliai Jums tinkantį. Jeigu kyla klausymų pagal vieno ar kito mokėjimo planų efektyvumą – susisiekite su mumis.

Detalus SEO-auditas leis Jums gauti visa reikiamą informaciją apie Jūsų tinklapio trukumus Google paieškos sistemos atžvilgiu, bei išsamų planą – ką reikia daryti, kad padidinti tinklapio pozicijas.
Mokėjimo planą SEO Pro sudaro pastovi specialistų tinklapio priežiūra, pakeitimų įvedimas, programinio kodo ir viso vaizdinio turinio optimizavimas, tinklapio pozicijų pasikeitimo analizė, ir koreguojančių veiksmų į veiklos planą įtraukimas.
Darbą, pagal mokėjimo planą SEO Consult sudaro mūsų rekomendacijos ir patarimai pagal visus išvardintus veiksmus, tačiau techninis jų atlikimas vykdomas jūsų darbuotojais.

SEO Audit

49090kartinis
 • kiekvieno tinklapio puslapio SEO-auditas
 • aktualių užklausų analizė
 • konkurencingos aplinkos analizė
 • puslapių pozicijų analizė Google pagal užklausą
 • rekomendacijos veiksmams

SEO Pro

69090per mėn
 • programinio kodo optimizacija
 • mėnesinė analizė ir struktūros optimizacija
 • teksto turinio tvarkymas
 • meta-laukų puslapių optimizacija
 • vaizdinio turinio optimizacija

SEO Consult

29090per mėn
 • mėnesinė tinklapio puslapių pozicijų Google analizė
 • veiksmų plano sudarymas
 • konsultacijos
 • vykdymo kontrolė
 • efektyvumo analizė

Kaip pagerinti tinklapio reitingą tam tikroje šalyje Google paieškos sistemoje?

Norint pagerinti tinklapio reitingą Europoje, kurio domeno vardas .com arba .eu, būtina pajungti ji prie webmaster (paskyra „Google Webmaster Tools“) pagal norimą regioną.
Europoje labai populiarūs Google- žemėlapiai. Daugelis vartotojų ieško informacijos būtent žemėlapių pagalba, parenkant partnerius arba paslaugas atsižvelgiant į jų buveinės vietą. Jeigu Jūsų verslas susijęs su paslaugomis, kurios teikiamos asmeniškai bendraujant su vartotoju, — pavyzdžiui, medicinos centras, autoservisas, privatus vaikų darželis, parduotuvė ar grožio salonas – Jums tiesiog būtina ši funkcija.
Užregistruokite savo įmonę Google-žemėlapiuose, pajunkite prie paskyros informacinį tinklapį, patalpinkite trumpa informacija apie darbo grafiką, siūlomų paslaugų pobūdį, savo kontaktus – papildomi klientai Jums garantuoti.

SEO paslaugos - Klaipeda, Vilnius, Kaunas

Daugiakalbiai tinklapiai

Vis dažniau atsiranda poreikis kurti daugiakalbius tinklapius (pavyzdžiui, europietiškas interneto parduotuves).
Tokiu atveju vienintelis tinkamas sprendimas būtų, atskirai kiekvienoje šalyje skatinti tinklapį pagal atitinkamą nacionalinį domeną. Kaip pavizdys Prancūzijoje skatinti tinklapį site.fr, Vokietijoje site.de. Dabar galima sutikti tinklapius subdomenus orientuotus į skirtingas šalis, arba katalogų, skirtingomis kalbomis, pavidalu, tačiau šiuo metu toks reitingų kėlimo būdas naujiems tinklapiams nebetinka.
Jeigu Jūs norite sukurti daugiakalbį tinklapį, reikia suvokti, kad kiekvienoje versijoje turi būti unikalus turinys, be to, būtent tos šalies kalba, į kurią orientuotas domenas. Kaip pavyzdys, neįmanoma skatinti tinklapio reitingą Švedijoje, jei jo domenas orientuotas į Švediją, o tekstai parašyti anglų kalba.

SEO paslaugos - Klaipeda, Vilnius, Kaunas

Teigiami Google aspektai naujiems tinklapiams

Užbaigiant, norime pranešti Jums džiugią naujieną.
Atvirkščiai, nei pamėgtoje kitose šalyse Yandex sistemoje, Google atsižvelgia į visus padarytus tinklapyje pokyčius beveik „onlain“ greičiu.
Kitaip sakant, visi pakeitimai, taisyklingai padaryti šiandien, rytoj jau pilnai indeksuojami paieškos sistemoje.
Pasirašant tinklapio reitingo skatinimo sutartį, mes garantuojame, kad jau pirmos savaitės bėgyje, ne mažiau kaip 80% unikalių Jūsų tinklapio puslapių, bus naujai indeksuojami paieškos sistemoje. Pirmąjį mėnesį mes garantuojame tinklapio atsiradimą pirmame užklausos puslapyje pagal žemo ir vidutinio dažnio užklausas.

SEO paslaugos - Klaipeda, Vilnius, Kaunas